تبلیغات
وب لژیون مسافر جواد عمیدی - دستور جلسه یکشنبه 1395/08/30 دستورجلسه ورزش و منییت

دستور جلسه یکشنبه 1395/08/30 دستورجلسه ورزش و منییت

به نام قدرت مطلق الله
این جلسه لژیون بیستم شعبه میرداماداصفهان با دستور جلسه اهمیت ورزش با استادی مسافر جواد در تاریخ 95/8/30 آغاز بکار نمود و با موضوع منیت و مشارکت اعضا ادامه یافت.
نتیجه تصویری برای عکس ورزشی
نتیجه تصویری برای عکس ورزشی

خلاصه سخنان استاد :

دردوران مصرف ما طبیعت را صرفا جهت مصرف مواد مخدر استفاده میکردیم ، وقتی که مسافرت می رفتیم نیز فکر مصرف مواد بودیم ولی اکنون که قدم در راه درمان گذاشته ایم ، باید بدانیم که مکمل درمان ما ورزش است.از این هفته که هفته ورزش می باشد لازم است که بچه های لژیون در پارک شهدای شهرداری حضور به هم برسانیم و در محیط ورزش ، حضور و آشنایی با این فضای گرم و دوستانه هم از مقوله تحرک جسم و در کنار آن از جهانبینی ورزش که هدف اصلی کنگره می باشد استفاده کنیم .
نیازی نیست شخص مسافر از ابتدای ورزش خودش را خسته کند چون تا بحال ورزش نمی کرده و بدن آمادگی ندارد امکان بروز مشکلات بدنی و جبران ناپذیری وجود دارد مثال برای پیاده روی نیازی نیست از ابتدا کیلومترها پیاده راه برود میتواند در جلسه اول 500 متر و در جلسه بعد 1000 متر همینطور بیشتر تا روزی برسد که توانایی پیمودن کیلومترها راه رفتن را داشته باشد و فشاری نیز به وی وارد نمیشود .

و در ادامه دستور جلسه قبل که منیت بود این چنین گفتند : 

افتادگی آموز اگر طالب فیضی.........هرگز نخورد آب زمینی که بلند است 

وقتی که شخص منییت داشته باشد و جایگاه خود را نداند از گرفتن آموزش محروم می شود و سپس دچار هزاران مشکل می شود که نتیجه آن نگرفتن آموزش می شود ، که در درمان اعتیاد هم می تواند خلل ایجاد کند. ایشان در ادامه با مثال اینکه مانند لیواند که پر است خالی شوید ، تا پر شوید . لیوانی که پر است ظرفیت چیز دیگری ندارد وقتی که از درب کنگره وارد میشوید هرچه هستید و هرکه هستید را بیرون درب بگذارید و مانند آن لیوان خالی تشریف بیاورید تا آموزش را دریافت کنید و پر بروید و آن آموزش ها را که در راستای کنگره می باشد و سندی است بدون نقص استفاده ببرید .
تهیه و نگارش:مسافر امیر حسین


[ دوشنبه 1 آذر 1395 ] [ 10:33 ب.ظ ] [ جواد عمیدی ]