تبلیغات
وب لژیون مسافر جواد عمیدی - سی دی دوا2 :

سی دی دوا2 :

((به نام قدرت مطلق )) 
لژیون بیستم شعبه میرداماد به کمک راهنمایی اقای جواد عمیدی - با دستور جلسه سی دی دوا2  در تاریخ :1396/4/25 شروع به کار نمود.0

در ابتدا آقای مهندس فرمودند:
اینکه دانسته های انسان نسبت به مسائلی که در هستی نمیداند و یا فقط در مورد بیماریها شاید از یک به یک میلیون هم بسیار ،بسیار  بیشتر است .مانند دانشمندی که میخواست کاوچو را درست کند ولی لاستیک را اختراع کرد و یا در مورد خودشان که فقط می خواستند ، مواد شان را کنترل کنند و به درمان خودشان منتهی شد ، بعد روشی جدید پدید آمد ،در ادامه منجر به درمان بسیاری از مصرف کنندگان مواد تبدیل شد و بعد حتی بیماریهای دیگری ،که اصلا مرتبت با این نبودند درمان شد و سپس ادامه می دهند که اینها همه طبق مشاهدات و اسنادی که موجود هستند گفته میشوند. و نتیجه گیری می شود که ما باید در این مورد بحث و گفتگو و تحقیق کنیم و این حق ماست. مهم ترین مسئله در رسیدن انسان به چیزهای جدیدتر و بهتر طلب است که حتی در عرفان و در گذشته نیز به همین اعتقاد بوده اند و لی در طلب نیز یک سری مسائل و رمز و راز نهفته هستند که اگر انسان جلو برود و درست جلو برود گره ها یکی یکی باز می شوند به عنوان مثال می شود روش دی اس تی خودمان را گفت ،باید توجه داشت که برای حرکت کردن باید قدم ها محکم و استوار باشد مثل یک سفر اولی که اگر میخواهد محکم قدم بردارد باید سی دی ها راگوش دهد سر کلیه جلسات ، زودتر و منظم حاضر بشود ، و در سیستم کائنات همه چیز بسیار دقیق و منظم است که اقای مهندس تشریحی بسیار زیبا و ساده از به وجود آمدن هستی بیان می کنند که همه هستی از هیدروژن درست شده است که در اثر شرایط مختلف و زمان به بسیاری از چیزهای دیگر  تبدیل شدند و البته جسم ما هم مستثنی نیست و در اصل از همین چیزها تشکیل شده است . پس ساختارها همه در ابتدا یکسان بوده اند و ساختار اولیه و اصلی جسم انسان اسیدهای آمینه هستند که در وجود انسان ،بیست نوع اسید آمینه وجود دارد . چند اسید آمینه با هم ترکیب میشوند و پروتینها را می سازند ،پروتینها و آنزیمها را می سازند که به اشکال مختلف هستند و هر کدام وظیفه ای دارند ،و سیستمی بسیار پیچیده را تشکیل می دهند. که برای مثال همین بس که فقط یک سلول بدن انسان مانند یک شهر است که خود از اجزای بسیار پیچیده ای تشکیل شده است. در بدن انسان بسیاری از بیماریها به دست خود بدن و به صورت اتوماتیک کنترل و درمان می شوند ، و بنابراین بسیاری از آنها مواد شیمیایی هستند. یک بیماری ممکن است به سه بخش تقسیم بشود بعضی وقتها بیماری در خود بدن درمان می شو د بعضی وقتها باید از بیرون کمک بشود : مثل خونریزی شدید و گاهی خود سیستم بدن و یا دستگاه بدن دچار مشکل می شود که دلایل مختلفی دارد از جمله تغذیه و مواد اولیه ای که باید به بدن برسد تا سیستمها بدرستی بتوانند کار کنند. مانند متخصص تغذیه ای ،که با تغذیه و برنامه غذایی حتی خیلی از بیماریهای لا علاج را کنترل و درمان کرده بود ( اهمیت تغذیه سالم )
در اینجا فواید متد دی اس تی مشخص میشود ،که نمیشود یک سیستم پیچیده مثل بدن انسان را بدون تغذیه و... به صورت ناگهانی رها کرد مانند کسانی که سقوط ازاد می روند و  دیگر نه از بیرون مواد مورد نیاز را میگیرند ونه در داخل بدن تولید ، می شود و در نتیجه شخص و یا سیستم بدن ان هرگز درست کار نمیکند که در روش دی اس تی اصلا این مشکلات وجود ندارد. پس ما باید بفهمیم که هر بیماری مراحل مربوط به خود را دارد و هر کدام باید به روشی درمان بشود و زمان درمان انها متفاوت است و نباید انتظار داشت که که همگی به سرعت بهبود یابند.
در ادامه به این مسئله اشاره می شود که ما وظیفه داریم ،به کسی راهنمایی و خدمت کنیم که تسلیم راه شده باشند یعنی اینکه شرایط را ، پذیرفته باشد و فرمانبردار باشد ودر اصل طلب را داشته باشد در غیر اینصورت، وقت و انرژی صرف کسانی می شود که فاییده ای ندارد و دیگران که محتاج این راهنمایی هستند محروم می مانند . اعتیاد یک فرهنگ است و کسی که خواستار رهایی است باید بیاموزد  تا تفکرش تغییر کند و فرهنگ اعتیاد را در خود بکشد تا بتوتند فرهنگی درست جایگزین آن کند و دلیل سی دی گوش کردن و نوشتن و حضور در جلسات و همین است .

نویسنده و تهیه گزارش : مسافر محمد رضا {ک}
[ دوشنبه 26 تیر 1396 ] [ 06:55 ب.ظ ] [ جواد عمیدی ]